PRIESTORY

Reštaurácia

Raňajky sú podávané formou bufetových stolov od 7:00 do 10:00 v reštaurácií. Jedálny lístok je všeobecného charakteru a je rozšírený o jedlá z diviny. Reštaurácia je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. Reštaurácia má k dispozícii 60 miest, poľovnícky salónik 16 miest, vnútorná terasa 80 miest a vonkajšia terasa má k dispozícii 80 miest na sedenie. S celkovou kapacitou 160 miest vieme obslúžiť rôzne typy akcií.

REŠTAURÁCIA

Jedálny a nápojový lístok

Raňajky sú podávanie formou bufetových stolov od 7:00 do 10:00 v reštaurácii. Obedy a večere podávame od 11:00 do 21:00.

PODUJATIA

Firemné a spoločenské akcie

Radi sa staneme miestom pre vašu firemnú akciu, večierok, párty, svadbu alebo narodeninovú oslavu. Priestory sú ozvučené a k dispozícii je aj bezplatné wi-fi pripojenie na internet. Zo súkromných akcií pravidelne zabezpečujeme oslavy jubileí, krstín, svadby, promócie, stretávky či kar. Či už máte záujem organizovať konferenciu, školenie, svadbu alebo chcete osláviť významnú udalosť v kruhu svojich blízkych, radi pre Vás pripravíme naše priestory. Technické vybavenie konferenčných miestností: dataprojektor, plátno, flipchart, wifi pripojenie na internet.

SVADBY

OSLAVY

FAJČIARSKE PRIESTORY

FIREMNÉ AKCIE

Rezervačný formulár (Rezervácia je záväzná až po spätnom potvrdení personálom reštaurácie)

Rezervovať stôl